گوشت انسان در یخچال قاتل سریالی

 

 

 

باشگاه خبرنگاران جوان

جفری دامر یکی از قاتلان سریالی پرآوازه در امریکاست که شهرت جهانی یافته  بود. او جزو آدمکش‌های زنجیره‌ای است که بیشتر جنایت‌های خود را  تحت تأثیر مصرف بیش از حد الکل انجام می‌داد و جنایت‌های هولناکی در پرونده او ثبت شده است.

این تبهکار از 18 سالگی به دلیل استفاده بیش از حد از الکل مجبور به جدایی از خانواده‌اش شد، پدرش او را مجبور کرده بود یا باید درس بخواند یا وارد ارتش شود. 34 سال پیش او داوطلب خدمت سربازی شد و دو سال بعد به دلیل مصرف بیش از حد الکل از ارتش اخراج شد.
این قاتل سریالی تمایلات همجنس‌گرایانه‌ای داشت و 25 سال پیش نخستین قربانی خود را که جوانی 19 ساله به‌نام «استیون هیکس» بود با ضربه‌ای بر سرش به قتل رساند. او پس از کشتن این جوان جسدش را درون کیسه‌ای در جنگل‌های اطراف ملک پدری‌اش به خاک سپرد.
 این قاتل یک سال بعد به جنگل برگشت و جسد قربانی را از زیر خاک بیرون کشید.وی در مدت چند سال 17 جوان را به به دام انداخته و به قتل رسانده بود. اطلاعات پلیس «اف‌بی‌آی» نشان می‌دهد این قاتل جوان علاقه زیادی به آدمخواری داشته است جفری پس از دستگیری در اعتراف‌هایش عنوان کرده بود با خوردن مقتولان خود به این باور رسیده که آن‌ها در درونش زنده خواهند شد.
جفری این به هیولای میلواکی شهرت داشت و روانشناسان و روانپزشکان زندان او را دارای بیماری اختلال شخصیت معرفی کرده‌اند.
جفری سرانجام در حالی که سعی در فریب جوان دیگری داشت به‌وسیله مأموران پلیس بازداشت شد.

 مامورانی که بطور اتفاقی وارد خانه او شده بودند در یخچال او یک قلب یک سر و مغز و چند کیلو گوشت و بیضه پیدا کردند.

این جوان توانسته بود از دست قاتل فرار کند و خود را به اداره پلیس برساند.اطلاعات پلیس از زندگی فردی جفری نشان می‌دهد او تا سن شش سالگی پسری شاد بوده که پس از یک عمل جراحی از لحاظ روحی تغییر شخصیت داده است.وی همچنین به دلیل فرصت شغلی که برای پدرش به‌وجود آمده بود مجبور شد با خانواده‌اش از «آیوا» به «اوهایو» نقل مکان کند و این جابه‌جایی ناامنی روحی او را افزایش داد و به انزوا کشاند و در حالی که همسالانش سرگرم بازی بودند او لاشه‌های حیوانات مرده را جمع‌آوری می‌کرد.


در 14 سالگی جدایی پدر و مادرش به مشکلات روحی‌اش بیشتر دامن زد. او دیگر در دوره دبیرستان به خوبی درس نمی‌خواند و رفته رفته استفاده از الکل تأثیرات بدی در روحیه‌اش باقی می‌گذاشت و او را تبدیل به جانی می‌کرد.جفری پس از دستگیری به‌دلیل میزان جنایاتش به حبس ابد محکوم شد و در نهایت در 28 نوامبر 1994 میلادی به‌دست هم‌سلولی خود به قتل رسید

/ 6 نظر / 165 بازدید
معلم کوچولو

واقعا برای من این سواله که چطور میشه و میتونن دست به کشتار بزنن؟! امیدوارم خود من یروز بعنوان یه قاتل شناخته نشم!!!!

شکیل

طرز فکر عجیبیه!اینکه باور داشت با خوردن مقتولینش اونا در درونش زنده خواهند شد!!

مرتضي

چه خوش صورت ولي بد سيرت بو ده هااااااااااااا

korosh

جفری دامر اتفاقا کودکی بسیار خوبی‌ داشته و از همه چیز بهره‌مند بوده است حتی بیشتر از دیگر همسن و سال‌های خود، روزی در قبرستان جنازه جوان مرده‌ای را می‌بیند و به شدت از لحاظ جنسی‌ تحریک شده به دستشوئی رفته چند بار خود ارضایی می‌کند. جفری دامر معروف است که قربانیان خود را با عشق به قتل میرسانده است ،قبل و بعد از قتل هم با آنان عشقبازی میکرده است و سپس با خوردن آنان ، آنان را جزئی از وجود خود می‌کرد. بسیار ملایم و مهربان بود و کسی‌ کمترین شاکی‌ به این پسر محجوب نمیکرد. درست در اولین جنایت خود زمانی‌ که باقیمانده لاشه قربانی خود را برای معدوم کردن به خارج از شهر می‌برد ،توسط پلیس به دلیل شکستگی چراغ پشت نگاه داشته شد ، پلیس صندوق عقب را بازرسی کرد و کیسه جنازه را هم دید و با شوخی‌ پرسیده بود ، این چی‌ است یک جنازه؟پسرک با خونسردی جواب داده بود اشغال‌های خونه است می‌برم معدوم کنم و پلیس باور کرده بود ،یعنی‌ همان زمان می‌توانست جلوی قتل حداقل ۱۶ نفر دیگر را بگیرد. زمانی‌ یکی‌ از قربانیان که حتی دستبند به دست او زده بود موفق به فرار شد و باز پلیس آن جوان نگون بخت را مشاهده کرد اما چون دستبند به دست داشت او را دو

korosh

که به دنبال او دویده بود داد تا دستبند را که به گمان پلیس برای بازی سادومازو به دست او بسته بود را باز کند و قربانی که تحت تاثیر مواد مخدر بود نتوانسته بود پلیس را متقاعد کند که جفری قصد قتل او را دارد. پلیس فقط زمانی‌ به سراغ جفری آمد که بوی متعفن جنازه‌ها آرامش همه همسایگان را سلب کرده بود. سرانجام جفری دامر که به حبس ابد محکوم شده بود توسط یک زندانی دیگر با ضربه هالتر دستی‌ به جمجمه کشته شد و جالب اینجاست که برای دفاع از خود کمترین مقاومتی نکرده بود.

مرجان

خیلی حیفه که وبلاگتون رو ادامه نمیدی. واقعاَ جالبه. من خیلی به روانشناسی جنایی علاقه دارم و اینجا چیزای واقعا جالبی ژیدا کردم. تا حالا مطالب موردنظرم رو از ویکیژدیا یا سایت های مربوط به قاتلین زنجیره ای ژیدا می کردم. واقعا خوشحال میشم که ببینم ادامه میدید