قاتلان کلبه وحشت

مهرداد بنی سعید

وقتی کارآگاهان پلیس منطقه نیتاری هند اجساد مثله شده چند انسان را در اطراف ویلای متعلق به تاجر ثروتمند هندی به نام مونیندر سینگ پاندر پیدا کردند، هرگز نمی توانستند تصور کنند این ماجرا منطقه فقیرنشین نیتاری در اطراف دهلی نو را به مرکز توجه تمام مطبوعات جهان تبدیل می کند و یکی از فجیع ترین ماجراهای جنایی را رقم بزند.

با کشف 42 کیسه پلاستیکی که در داخل آنها تکه هایی از اجساد انسان وجود داشت، تعداد قربانیان کلبه وحشت هند به 40 نفر می رسید کارآگاهان پلیس فدرال هند جستجوی گسترده ای برای بررسی مسیرهای فاضلاب و نهرهای اطراف ویلای قتلگاه قربانیان آغاز کرده بودند.

با کشف این اجساد ،کارآگاهان در نخستین مرحله به سراغ تاجر ثروتمند و خدمتکار او سوندر کولی رفته و آنها را به عنوان مظنونان اولیه دستگیر کردند.

 قاتلان دخالت در تمامی جنایتها را انکار می کردند و تنها در جریان بازجویی های تخصصی سوندر کولی - خدمتکار مرد ثروتمند- مدعی شد او ۳ کودک را مورد آزار و اذیت قرار داده و قصد داشته اعضای بدن آنها را بخورد، چرا که فکر می کرده است آدمخواری باعث قدرت بخشیدن به او می شود، اما تاجر هندی همچنان سکوت می کرد.

در حالی که تاجر ثروتمند هندی و خدمتکار او در تمامی بازجویی ها منکر ارتکاب جنایت ها شده اند، هر 2 متهم برای بازجویی به دادگاه قادزیباد در اطراف دهلی نو انتقال یافته بودند، اما پس از پایان دادگاه وقتی آنها در حال خروج از دادگاه بودند از سوی گروهی از وکلا و مردم خشمگین که در بیرون دادگاه در انتظار آنها بودند به آنها حمله شد. تا جایی که تاجر ثروتمند (مونیندرسینگ) بیهوش شد. شبکه های تلویزیونی هند بعد از این درگیری، گزارش های کوتاهی از صحنه حمله به این 2 متهم پخش می کردند که در آنها حمله کنندگان با مشت و لگد دو متهم را کتک می زدند، در صحنه ای از این گزارش ها یک مامور پلیس در حالی که خودش را بر روی مرد ثروتمند انداخته بود، او را از حمله مهاجمان در امان نگه می داشت.

 

 

 

 

بررسی های صورت گرفته بر روی قربانیان نشان می دادآنها همگی خفه شده بودند و اجسادشان پس از تکه تکه شدن در داخل فاضلاب و نهرهای اطراف خانه ویلایی رها شده بود.

برخی از افسرانی که بر روی این پرونده کار می کردند همچنین این احتمال را می دادند که قربانیان برای تجارت غیرقانونی اعضای بدن به قتل رسیده باشند.اما به نظر بازجویان ، هیچ مدرکی که نشان دهد این جنایتها با تجارت اعضا در ارتباط بوده یافت نشد. خانواده های این کودکان معتقدند افراد محلی در قتل کودکانشان دست داشته اند.

آنها می گفتند: "این قتلها در طی 2 سال و با شیوه ای سازماندهی شده صورت گرفته است. سونی بیسواز پدر یکی از کودکان قربانی می گفت: قاتلان هرگز به روستا نمی آمدند و بنابراین احتمال اینکه افراد محلی کودکان را ربوده باشند و آنها را در اختیار مرد جنایتکار و یا خدمتکارش قرار داده باشند زیاد است."

شد مقتولان کودکان و زنانی از خانواده های بسیار فقیر هستند که طی 2 سال به طور عجیبی ناپدید شده بودند اما با وجود گزارش خانواده هایشان به پلیس، ماموران کاری در این مورد صورت ندادند، برای همین احساسات عمومی به شدت برانگیخته شده بود و مردم  زیادی با حضور در محل کشف اجساد با روشن کردن شمع به ابراز احساسات برای قربانیان حادثه می پرداختند. هر بار که خانواده ها به پلیس مراجعه کردند آنها پاسخ دادند که کودکانشان احتمالا از خانه فرار کرده اند و به زودی بازمی گردند.

منبع: سایت همشهری آنلاین 

/ 3 نظر / 104 بازدید
مهدی

با اینکه تو کشور ما هم هر از چند گاهی اتفاقات ناگوار رخ میده ولی خداییش امنیت تو این کشور نسبت به جاهای دیگه خیلی بیشتره. الحمد لله [گل]

خیلی زحمت کشیدید واقعا وبلاگ خوبی بود

شکیل

واقعا قاتلای بی رحمی بودن...وحشتناکه....